Dzisiaj jest: Niedziela, 22 września 2019
Imieniny obchodzą: Joachim, Maurycy, Prosimir, Tomasz
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: poniedziałek, 21, września 2009 12:00
Remont przedszkola c.d.

Zostało odnowione ogrodzenie naszego przedszkola. Pani dyrektor zwróciła się z prośbą do rodziców dzieci z przedszkola o wykonanie prac remontowych przy ogrodzeniu naszej placówki. W odpowiedzi na prośbę natychmiast zgłosili się ochotnicy, dzięki którym zostało odnowione ogrodzenie wokół przedszkola.

Metalowe pręty zostały oczyszczone z rdzy i pomalowane farbą antykorozyjną. Te prace wykonali: Jacek Czubaj, Krzysztof Chodnik, Alicja i Jan Okarmus, Alina Śliwa, Stanisław Janik, Janina Chodnik, Czesław Śliwa, Ilona Firlej, Danek Czerniawski, Agnieszka Gorzeń. Rodzice zapewnili również niezbędny sprzęt i materiały.

28 września 2009 r. został "rozebrany" przez rodziców budynek gospodarczy stojący obok naszego przedszkola, który groził zawaleniem. W miejscu zburzonego budynku powstanie parking samochodowy dla rodziców i pracowników przedszkola.

Teresa Markowicz

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie